Recepce

+ 420 312 285 083

Telefon

+ 420 774 226 266

Recepce

+ 420 312 285 083

Telefon

+ 420 774 226 266

Neurologie

Prioritou našeho pracoviště obzvláště u pacientů s neurologickými problémy, je vždy znát příčinu problémů.

Pokud má být neurologický pacient efektivně léčen, potřebujeme znát jeho pravou diagnózu. Standardem je komplexní klinické a neurologické vyšetření, které se ale často neobejde bez dalších diagnostických procedůr.

V případě, že neurologický problém Vašeho mazlíčka není akutní, požádejte prosím na naší recepci o objednání do neurologické ambulance!

V dnešní době rutinně provádíme:

N

CT vyšetření, včetně posouzení a 3D rekonstrukce (studie páteřního kanálu, meziobratlových disků, fraktur obratlů, včetně myelografie)

N

Rentgenologické studie neurologických pacientů včetně myelografie

N

Odběry mozkomíšního moku

N

Neurologickou laboratorní diagnostiku ve spolupráci s certifikovanými zahraničními laboratořemi

Neurochirurgie

Neurologičtí pacienti jsou často adepti k chirurgickému řešení, a i tyto obtíže jsme schopni na klinice Zvířecí doktor řešit. Neurochirurgie je jednou z našich specializací. Kvalitně odvedená práce v tomto oboru vyžaduje neustálé vzdělávání, sledování moderních neurologických trendů s využitím nejnovějších technik a materiálu. Díky dlouholetým profesním zkušenostem celého týmu jsme od roku 2009 referenčním pracovištěm v oblasti neurologie a neurochirurgie.

Na přísně aseptickém sále provádíme velmi náročné neurochirurgické zákroky. Všichni pacienti, kteří podstoupí neurochirurgický výkon, jsou vedeni v inhalační anestezii s řízenou plicní ventilací a nepřetržitým monitoringem životních funkcí.

V současné době provádíme chirurgické řešení:

N

Problémů krční páteře (Wobbler syndrom, diskopatie)

N

Výhřezů meziobratlových plotének

N

Fraktur a luxací páteře