Recepce

+ 420 312 285 083

Telefon

+ 420 774 226 266

Recepce

+ 420 312 285 083

Telefon

+ 420 774 226 266

Tým

MVDr. Jan Čučka

Lékař, GPAdvCert (SAOS) CSAVP (Orthopaedics)

Od roku 1993 vypomáhal na veterinární klinice v Horoměřicích. V roce 2005 ukončil studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně a nastoupil na Veterinární kliniku s nonstop provozem v Horoměřicích jako veterinární lékař se zaměřením na ortopedii a chirurgii.
V rámci studia absolvoval odborné stáže v USA a Rakousku.

V roce 2009 založil veterinární kliniku Zvířecí doktor, specializovanou na ortopedii, neurologii a akutní medicínu. Neustále se věnuje studiu a každoročně absolvuje několik zahraničních stáží nebo workshopů. Úzce spolupracuje s některými zahraničními klinikami převážně ve Vídni a v Itálii.

Je spoluorganizátorem workshopů pro lékaře s mezinárodní účastí. V roce 2015 se stal garantem workshopů na podporu vzdělávání sester.

V roce 2020 ukončil postgraduální studium v oboru ortopedie na dvou školách a získal ortopedický certifikat GPAdvCert (SAOS) ve Velké Británii a druhý ortopedický certifikát CSAVP (Orthopaedics) v Lucembursku.
Miluje dobré jídlo, víno a sport.

MVDr. Zuzana Velecká

Lékařka

Studium Veterinárního lékařství na VFU Brno zakončila v květnu 2018. Během svého studia absolvovala zahraniční stáž v Chino Valley Equine hospital v Los Angeles. V současnosti se věnuje všeobecné interní medicíně psů a koček a jejich stomatologickým ošetřením. V rámci postgraduálního vzdělávání studuje stomatologii na ESAVS (European School of Advanced Veterinary Studies) v Lucembursku. Ve volném čase se věnuje myslivecké kynologii s dvojkou ohařů Atreyem a Caesarem.

MVDr. Alice Šimková

Lékařka

V červnu 2018 zakončila studium na VFU Brno. Během studií chodila na praxe se zaměřením na interní medicínu psů, koček a zoo zvířat. V současné době se věnuje všeobecné interní medicíně psů a koček a soustavně se vzdělává především v oblasti oftalmologie. Volný čas nejraději tráví v horách a cestováním se svým psem Tingem.

MVDr. Martin Křivan

Lékař

Studium na veterinární fakultě v Brně ukončil v roce 2018. Během studia absolvoval praktické stáže na klinikách v Německu, kde po skončení studia nastoupil jako doktorant na interním oddělení Justus Liebig Universität v Giessenu. Věnuje se zejména interní medicíně a kardiologii malých zvířat. Volný čas tráví nejraději na zahrádce případně v přírodě se svojí manželkou, synem a drsnosrstý jezevčíkem Sheillou.

Kateřina Šímová

Sestra

„Od malička miluji zvířata a udělám pro ně vše“, říká naše sestřička Kačka, alias Méďa.

Vystudovala obor kosmetička, krejčová ale zvířátka to u ní vyhrála na plné čáře. Ve volném čase ráda peče a bohatě své kolegy zásobuje chutnými moučníky. Svého psa Julču zachránila už jako štěňátko před utopením. Teď jí to svou láskou plně oplácí. Není to první pes, kterému podala svou pomocnou ruku.

Kateřina Tauberová

Sestra

Studovala střední zemědělskou školu v Brandýse nad Labem. Po škole se osamostatnila a pořídila si z útulku svého prvního psa Pandu. Jelikož Kačka je do zvířat opravdu blázen, tak k dnešku má ještě 2 kočky, francouzského buldočka Eli, dva králíky a morče. Volný čas nejraději tráví s přáteli, procházkami s pejsky, prací na domečku a cestováním.

Momentálně na mateřské dovolené.

 

Bc. Štěpánka Skolilová

Sestra

Vystudovala Vysokou školu zemědělskou se zaměřením na kynologii a nyní pokračuje v navazujícím studiu. Obzory si rozšiřuje ve fyzioterapii včetně kurzů a seminářů ve PhysioDOG Academy. Doma má kocoura Benjamina a do budoucna by si přála za parťáka německého ovčáka. Hraje volejbal za Kladno, ráda zajde do přírody a samozřejmě nesmí chybět zábava s kamarády a rodinou.

Pavlína Nekvindová

Sestra

Pracuje na naší klinice jako sálová sestra, jejím velkým koníčkem je fyzioterapie. Absolvovala několik kurzů a seminářů ve PhysioDOG Academy. Na naší klinice stará se o rehabilitace neurologických a ortopedických pacientů. Pacienti i majitelé jistě ocení citlivý přístup.

Lenka Větrovská

Sestra

Vystudovala střední zdravotnickou školu a tři roky se dále vzdělávala na pozici porodní asistentky. Od malička toužila pracovat se zvířaty a její citlivý přístup je toho důkazem. Doma má fenku německého špice Amy. Čte, jezdí na koni, a kole a vůbec nejradši vaří svému manželovi.

Momentálně je na mateřské dovolené.

Barbora Křížová

Recepční

Naše recepční Barča má v sobě lásku ke zvířatům již odmala, proto je pro ni práce na klinice částečně i zábavou. Ve volném čase ji najdete ve stáji u koní, nebo na výletě s její psí smečkou.

Lucie Sikorová

Recepční

Vystudovala obor veřejnoprávní činnost, ale protože jsou zvířata její velkou láskou, vyhledávala práci v oborech se zvířaty. Pracovala brigádně ve VIP hotelu pro kočky a psy. Doma má kocoura, dvě činčily, křečka a do budoucna by si ráda pořídila i psa. Jejím velkým koníčkem je vaření, ráda tráví čas s přítelem a s přáteli, případně na výletech v přírodě.