Recepce

+ 420 312 285 083

Telefon

+ 420 774 226 266

Recepce

+ 420 312 285 083

Telefon

+ 420 774 226 266

Tým

MVDr. Jan Čučka

Lékař, GPAdvCert (SAOS) CSAVP (Orthopaedics)

Od roku 1993 vypomáhal na veterinární klinice v Horoměřicích. V roce 2005 ukončil studium na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně a nastoupil na Veterinární kliniku s nonstop provozem v Horoměřicích jako veterinární lékař se zaměřením na ortopedii a chirurgii.
V rámci studia absolvoval odborné stáže v USA a Rakousku.

V roce 2009 založil veterinární kliniku Zvířecí doktor, specializovanou na ortopedii, neurologii a akutní medicínu. Neustále se věnuje studiu a každoročně absolvuje několik zahraničních stáží nebo workshopů. Úzce spolupracuje s některými zahraničními klinikami převážně ve Vídni a v Itálii.

Je spoluorganizátorem workshopů pro lékaře s mezinárodní účastí. V roce 2015 se stal garantem workshopů na podporu vzdělávání sester.

V roce 2020 ukončil postgraduální studium v oboru ortopedie na dvou školách a získal ortopedický certifikat GPAdvCert (SAOS) ve Velké Británii a druhý ortopedický certifikát CSAVP (Orthopaedics) v Lucembursku.
Miluje dobré jídlo, víno a sport.

MVDr. Zuzana Velecká

Lékařka

Studium Veterinárního lékařství na VFU Brno zakončila v květnu 2018. Během svého studia absolvovala zahraniční stáž v Chino Valley Equine hospital v Los Angeles. V současnosti se věnuje všeobecné interní medicíně psů a koček a jejich stomatologickým ošetřením. V rámci postgraduálního vzdělávání studuje stomatologii na ESAVS (European School of Advanced Veterinary Studies) v Lucembursku. Ve volném čase se věnuje myslivecké kynologii s dvojkou ohařů Atreyem a Caesarem.

MVDr. Alice Šimková

Lékařka

V červnu 2018 zakončila studium na VFU Brno. Během studií chodila na praxe se zaměřením na interní medicínu psů, koček a zoo zvířat. V současné době se věnuje všeobecné interní medicíně psů a koček a soustavně se vzdělává především v oblasti oftalmologie. Volný čas nejraději tráví v horách a cestováním se svým psem Tingem.

Kateřina Šímová

Sestra

„Od malička miluji zvířata a udělám pro ně vše“, říká naše sestřička Kačka, alias Méďa.

Vystudovala obor kosmetička, krejčová ale zvířátka to u ní vyhrála na plné čáře. Ve volném čase ráda peče a bohatě své kolegy zásobuje chutnými moučníky. Svého psa Julču zachránila už jako štěňátko před utopením. Teď jí to svou láskou plně oplácí. Není to první pes, kterému podala svou pomocnou ruku.

Kateřina Houdková

Sestra

Studovala střední zemědělskou školu v Brandýse nad Labem. Po škole se osamostatnila a pořídila si z útulku svého prvního psa Pandu. Jelikož Kačka je do zvířat opravdu blázen, tak k dnešku má ještě 2 kočky, francouzského buldočka Eli, dva králíky a morče. Volný čas nejraději tráví s přáteli, procházkami s pejsky, prací na domečku a cestováním.

Momentálně na mateřské dovolené.

 

Lenka Větrovská

Sestra

Vystudovala střední zdravotnickou školu a tři roky se dále vzdělávala na pozici porodní asistentky. Od malička toužila pracovat se zvířaty a její citlivý přístup je toho důkazem. Doma má fenku německého špice Amy. Čte, jezdí na koni, a kole a vůbec nejradši vaří svému manželovi.

Barbora Křížová

Recepční

Vystudovala obor gastronomie a provoz restauračního zařízení. Doma má čivavu Minnie, sibiřského huskyho Sunny a frískou klisnu Greetje. Jelikož miluje zvířata, byla pro ní práce na klinice jasnou volbou.

Tomáš Mandát

Fyzioterapeut 

Tomáš má komplexní praxi ve fyzioterapii. Své zkušenosti získal jako psovod u vězeňské služby, kde působil deset let.
Absolvovat nespočet kurzů a certifikací.

Jana Černá

Sestra

Michaela Sedláčková

Sestra / recepční

Kristýna Tůmová

Recepční