Recepce

+ 420 312 285 083

Telefon

+ 420 774 226 266

Recepce

+ 420 312 285 083

Telefon

+ 420 774 226 266

Naše vybavení

Abychom mohli problémy Vašich mazlíčků správně určit a léčit neobejdeme se bez značného arzenálu přístrojů.

Hospitalizace je ve veterinární medicíně nutností. Naleznete u nás proto jednotku intenzivní péče, dále speciálně oddělenou jednotku pro infekční pacienty. Vzhledem ke komfortu pacientů vedeme i separovanou jednotku kočičí hospitalizace, a dále standardní hospitalizaci.

Na klinice proto naleznete hematologický a biochemický analyzátor IDEXX, díky kterému jsme schopni vyšetřit nejen základní hematologické, jaterní a ledvinné parametry, ale například i hodnoty progesteronu, funkce štítné žlázy a zánětlivých markerů.

Rentgen a ultrazvuk jsou samozřejmostí v oblasti zobrazovacích metod a vzájemně se doplňují.

K ne tak standardnímu vybavení v oblasti zobrazovacích technik patří CT, díky kterému jsme schopni doplnit rentgenologický nález o 3D rekonstruovaný snímek, nebo pořídit studii páteřního kanálu při pohybových obtížích Vašeho čtyřnohého přítele.

Problémy interní medicíny, ortopedie a neurologie jsou často řešeny chirurgickou metodou, proto i vybavení našich sálových jednotek nepatří mezi všední.

Disponujeme 2 inhalačními jednotkami s monitoringem životních funkcí pacienta, jedním ventilátorem a kyslíkovým boxem.

Endoskopická věž je naším pomocníkem jak v letních sezonách při endoskopiích nosních dutin a honbě za osinami. Tak při endoskopiích žaludku a hledání ponožky do páru, kterou výjimečně nesežrala pračka, ale Váš pejsek, nebo Vám chybí jehla s návlekem, kterou ještě před chvílí měla Micka mezi packami?

Najdete u nás i stomatologický sál, který je vybaven stomatologickou jednotkou, intraorálním rentgenem a inhalační anestezií, tak aby i stomatologické ošetření bylo poskytnuto za použití nejšetrnějšího způsobu anestézie.

A v neposlední řadě je Vám k dispozici v rámci rekonvalescence po zraněních také hydroterapeutická vana s rehabilitací, kde se snažíme našim pacientům pomoct s co nejrychlejším a nejplynulejším návratem do aktivního života na čtyřech tlapkách.