Recepce

+ 420 312 285 083

Telefon

+ 420 774 226 266

Recepce

+ 420 312 285 083

Telefon

+ 420 774 226 266

Rehabilitace

Fyzioterapie je v dnešní době zlatým standardem každého pracoviště zaměřeného na ortopedii a neurochirurgii. Netýká se jen pacientů po chirurgických výkonech.

Indikováná je i pro všechny pacienty, kteří mají problém s pohybovým aparátem ( geriatričtí pacienti, pacienti po mozkových příhodách, pacienty s vývojovými vadami apod.) V poslední době se stává i nedílnou součástí tréninku sportovních psů.

Fyzioterapii na našem pracovišti provádí vždy školený fyzioterapeut, který stanoví individuální rehabilitační plán každému pacientovi na základě jeho diagnózy po dohodě s jeho ošetřujícím lékařem.

Rehabilitace
Rehabilitace

Pracujeme i s problematickými a dlouhodobě nemocnými pacienty. Po dohodě s majiteli provádíme i intenzivní hospitalizační rehabilitace. Provádíme rekondiční masáže a cvičení, magnetoterapii,laser, cvičení na balančních míčích a aquaterapii. Při aquaterapii využíváme speciální vanu s pohyblivým pásem a protiproudem, také s možností nastavitelného sklonu. Pacienti využívají vlastní váhu, která je díky vodnímu sloupci nižší a pro rehabilitující zvířátka tím lépe přizpůsobujeme pohyb podobný tomu fyziologickému.